Як зрозуміло, матеріали Bauwer — це утеплювач у вигляді сухої суміші, до якої ми просто додаємо воду та розмішуємо, і в результаті отримуємо розчин, готовий до застосування. Звичайно, у такого способу утеплення, як і у всіх інших, є свої переваги та недоліки. Мабуть, єдиним недоліком такого утеплювача є те, що все ж таки існує обмеження щодо максимальної товщини нанесення шару за один прохід — від 3 до 5 см, у залежності від професіоналізму майстра. Зате переваги – дійсно істотні:

• Монолітність нанесення — це основна перевага утеплення «теплими» розчинами. У даній системі утеплення абсолютно відсутні будь-які «містки холоду», що характерні для утеплення за допомогою плитних матеріалів і каркасних систем. Розчин наноситься на поверхню, не утворюючи під своєю основою щілин, які з часом можуть продуватися та зводити нанівець увесь теплоізоляційний ефект.
• Технологічність нанесення. Роботи виконуються швидше та якісніше. Важливим позитивним моментом утеплення за допомогою сумішей Bauwer є те, що можливе утеплення не тільки прямих, а й криволінійних поверхонь фасаду, тобто різноманітних арок, відкосів та інших архітектурних рішень.

Матеріали Bauwer як розчин на основі цементу є надійною основою для нанесення фінішного декоративного шару. Нанесення розчинової суміші може регулюватися з високою точністю, у залежності від необхідної товщини та геометрії стін.