Окрім того, що матеріали Bauwer наносяться у вигляді розчину, є ще низка переваг даної системи утеплення. Як уже зазначалося, мінеральними наповнювачами, які надають матеріалу теплоізоляційних властивостей, є спучений перліт і вермикуліт, екологічні матеріали, які добувають із земних надр. Їхня переробка передбачає лише розпушення під дією високих температур і виключає можливість будь-якого хімічного впливу. Тому вся система утеплення характеризується високою екологічністю, а особливо важливим є те, що суміші Bauwer належать до класу негорючих матеріалів.

Хоча в котеджному будівництві дозволено використовувати матеріали з класу горючих матеріалів, людина, яка дбає про безпеку своєї родини, розуміє, що використання негорючих матеріалів зменшує ризики виникнення пожежонебезпечних ситуацій та підвищує клас житла в цілому.

Використання цементу в якості в’яжучого матеріалу підвищує довговічність системи утеплення. З часом такі матеріали не просідають, а їхні теплоізоляційні властивості тільки покращуються, що підтверджено випробовуваннями в кліматичній камері.

Термін ефективної експлуатації утеплення розчиновими сумішами становить не менше 25 років: саме на цю межу орієнтовані лабораторні випробовування та видаються сертифікати. А отже, довговічність системи утеплення на основі теплоізоляційних сумішей Bauwer перевищує за цим показником усі аналоги.

Останнім часом чітко прослідковується тенденція до збільшення використання енергоефективних матеріалів при зведенні будинків. Такі матеріали самі по собі вже є теплоізоляційними, але ця їхня функція буде забезпечуватися тільки в тому випадку, якщо стінова конструкція під час експлуатації залишатиметься в сухому стані. Тут, у першу чергу, потрібно звернути увагу на паропроникність усіх шарів, включно з фінішними

Уся лінійка продукції Bauwer, яка використовується у фасадній та внутрішній системі утеплення, розроблена для того, щоб забезпечити дотримання вимог стандартів до оздоблювальних матеріалів у розрізі їхньої паропроникності.